7 грудня до учнів 10-11 класів завітав заступник голови Київської ради організації товариства тверезості та здоров’я Нестеренко Микола Миколайович. Девізом зустрічі був слоган: «Живеш тверезо – світліші думки!» Протягом 45 хвилин учні не лише сприйняли інформацію лекційно, а і жваво долучилися до обговорення почутого, побаченого з екрану та ситуацій, учасниками чи свідками яких були самі.

Зустріч була продуктивною, а співпраця з організацією стане довготривалою.

Дякуємо Службі у справах дітей Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за можливість долучитися до профілактичної роботи і свідомо обрати здоровий спосіб життя.