Багаторазовий чемпіон України та світу з фехтування провів «Олімпійський урок»

15 листопада, п’ятий за розкладом урок для учнів 4а, 5-тих та 6-тих класів відбувся дещо незвичним. Одночасно для майже 200 школярів відбувся «Олімпійський урок». Почесним гостем у школі був багаторазовий чемпіон України та світу з фехтування Юрій Іванович Чиж.

Протягом години у залі панувала тиша. Відкриттям для дітей була причетність гостя до кінематографа. Зокрема у кінострічці «Молитва за гетьманом Мазепою» він зі своїми учнями – спортсменами грав у батальних сценах реконструкції Полтавської битви.

Шлях до великих перемог завжди пролягав через тренування і велику наполегливість. Саме це дуже емоційно Ю.І. Чижу вдалося донести до усіх слухачів.

Цей урок – прекрасний стимул для кожної дитини переосмислити власний життєвий шлях.