День святого Миколая

Хай із неба зійде ласка –
Завітала до нас казка!
Зірочки її несуть –
Із самого неба йдуть!

Саме 19 грудня, у День святого Миколая, до учнів початкової школи та 5х і 6х класів завітали на гостини казкові герої, щоб перемогти зло і осяяти душі добром. Ангели небесні разом із Гаррі Поттером та Герміоною вирушили назустріч святому Миколаю. Дорогою вони зустрілися із Чортиком  Антипком і з’ясували, що його різочки в нашій школі зайві. Зустрілися з Круеллою де Віль і переконали, що манто з далматинців тепер не в тренді.  Баба-Яга мусить навчитися користуватися громадським транспортом замість ступи.

Звичайно, усіх щиро привітав святий Миколай, і  кожен маленький глядач з допомогою ельфів отримав солодкий подарунок.

Театралізоване дійство з великим натхненням подарували дітворі учні 7Б класу: Суховецька Вікторія, Ванютіна Марія, Чеберяк Дарина, Трупов Костянтин, Шепіль Анастасія, Циганчук Єгор, Хуторянська Ліза, Азімі Діана, Лебедєва Марія, Цикал Даниїл!

Доброї усім днини!
Мрії збуваються!