Шкільні традиції

Завітав у рідний край
Святий отче Миколай!

18 грудня до дітей початкової школи завітали незвичайні гості. Миколай (Саша Галич – 10а), Янголятко (Віка Кислицина – 7г), Звіздар (Дмитро Яременко – 7г), Зірка-Зоряниця (Поливода Софія – 5а), Фантазія (Бабенцова Настя – 7г) та Бяка-Забіяка (Михайло Прощенко – 5б).

Усі намагання Бяки-Забіяки довести Миколаю нечемність школярів виявилися марними. Діти читали чудові вірші, співали пісні, танцювали і отримали за це солодкі подарунки. А саме різочка дісталаса бешкетнику і розбишаці – Бяці-Забіяці.

Передсвятковий день, хоч і навчальний, стараннями учасників шкільної самодіяльності приніс справжнє диво у кожний клас.

Ми щиро вітаємо усіх школярів, вчителів та їхні родини зі святом Миколая і прийдешніми новорічними святами!

Будьмо здорові і творимо добро!

Світлини…