Тиждень англійської мови

У рамках Тижня англійської мови з 15.02 по 19.02 приміщення школи було оформлено символікою та фотографіями визначних місць англомовних країн, портретами та цитатами відомих британських та американських письменників, ідіомами та сталими виразами за тематичними групами, фотографіями королівської родини з біографією, тематичними стіннівками та учнівськими проєктними роботами. Проведено ряд заходів:

•  Музичні перерви “British Hits” 10-В клас;
  •  Урок-захисту проєктів “Nutrition Survey” в 10-Б класі;
  • Урок-захист презентацій “My Favourite Dish’” в 10-A та “Modern Teenagers” в 9-A;
  • Країнознавча олімпіада серед учнів 10-х класів;
  • Змагання “Bright English” в 9-B, “Sea Battle among Modern Teens” в 8-Б, “A Battle between Boys and Girls”в 4-Б, 4-Г, “English with Pleasure” в 8-B, “Brain Quest” в 4-A, “What do you know about the UK?” в 4-х класах, “Who Am I?” в 1-А, 1-В, 2-Б, 2-В;
  • Урок-вікторину “The World Around Us”в 6-B, 6-Г, 6-Б класах;
  • Гру-вікторину “We love English” в 3-Б, “What Do You Know About Great Britain” в 9-A, “The Cleverest” в 5-Б, 5-В, 5-Г,“English is Fun” в 5-В, “Mysterious World of Nature” в 6-Б, 6-Г,“Brainstorming Quiz” в 9-A, “Guessing Game” в 7-Б, 7-Г;
  • Інтелектуальну гру “Healthy Food or Junk Food?” в 7-Б класі, “The Smartest” в 5-A, “The Smartest” в 10-Б;
  • Брейн-ринг “The Smartest” в 4-A, 4-В класах.

Учителі англійської мови залучили велику кількість учнів різних класів. Заходи дали змогу учням проявити себе, показати свої здібності й повірити в свої сили, сприяли підвищенню інтересу учнів до вивчення іноземної мови та розвитку комунікативних навичок. Тематика заходів забезпечила творчий настрій, ініціативність, захопленість та задоволення.