Тиждень художньо-естетичного циклу

З 29 січня по 2 лютого у школі відбулася низка цікавих, захоплюючих заходів у рамках тижня художньо-естетичного циклу.

Протягом тижня увага учнів, вчителів, батьків була прикута до цікавої виставки “Українські надбання”, розтошованої у фойє першого поверху.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

Видатні поети, художники, композитори, народні майстрині у спогадах сучасників ніби звертаються до підростаючого покоління.

Учні початкової школи під звуки музики малювали музичні інструменти, ніби переносячи звуки на папір. Найкращі роботи прикрасили виставку “Я бачу музику”.

Учні 6х класів малювали свої власні іменні літери. Роботи найталановитіших учнів прикрасили виставку “Мистецький вернісаж”.

Цікавинку тижню додали вихованці гуртка “Чарівний пензлик” та учні 5х класів.

Разом вони створили справжній мальований мультфільм  “Хто, хто в рукавичці живе?”

Діти, які вміють фантазувати і створювати красу, обов’язково виростуть добрими і успішними.

Перетворюймо світ на краще разом!