В СШ № 197 ім. Дмитра Луценка відбулась зустріч з послом Сирії в Україні

В СШ № 197 ім. Дмитра Луценка відбулась зустріч з послом Сирії в Україні (фото)

18 лютого 2016 року, в рамках проведення гри «Міні-Модель ООН», у спеціалізованій школі №197 ім. Дмитра Луценка відбулася зустріч з послом Сирії в Україні.

Тема зустрічі була безпосередньо пов’язана з питаннями, які цього року вирішуватимуться на конференції. Напружена ситуація у Сирії, її вплив на ситуацію у світі та стосунки різних країн – ось лиш кілька питань, над якими повинні будуть замислитись учні-дипломати. Для цього не достатньо використовувати лише засоби масової інформації та всесвітню мережу Інтернет тому, щоб допомогти майбутнім делегатам розібратись у цьому питанні, організатори влаштували цю зустріч.

За українською традицією, представники школи  зустріли поважного гостя з хлібом та сіллю, показали заклад та провели екскурсію шкільним музеєм Дмитра Луценка.

Свою промову посол Сирії в Україні почав зі звернення до історії Сирії, також розповівши слухачам про життя її громадян. «Наша країна живе за принципом «Усі люди рівні», – наголошує посол. – У нас немає дискримінації, всі поважають один одного і ставляться до інших толерантно. Я дуже радий зустріти це також і в Україні».

Потім пан посол заглибився у тему ситуації у Сирії на сьогоднішній день, розповів про перебіг подій від початку конфлікту, про дії уряду країни та допомогу інших країн щодо вирішення цього питання.

Учасники гри «Міні-Модель ООН» змогли дізнатись багато правдивих фактів про події у країні, а також задати запитання і отримати змістовні відповіді від людини, яка справді знає, про що говорить. Погодьтесь, не завжди можна дізнатись правду через ЗМІ, тому ця зустріч принесла учням-делегатам неабияку користь.

До речі, вся зустріч проводилася англійською мовою, тож ж учні школи активно використовували набуті на уроках знання.

Посол був надзвичайно задоволений спілкуванням з учнями і наголосив: «Ви – це майбутнє вашої країни, у якої саме завдяки вам є шанс та потенціал для розвитку та підтримання миру».

По завершенню, школярі познайомили посла з роботою шкільного КІДу, а шановний гість ще раз підкреслив своє задоволення навчальним закладом і навіть назвав даний прийом одним із найтепліших і найвизначнішим серед усіх попередніх.

«Я можу із впевненістю сказати, що наш клуб інтернаціональної дружби, а також кожен учень вважають слова «мир» та «дружба» найголовнішими», – додала на завершення директор школи Світлана Василівна Куца.