“Веселковий тиждень” початкової школи

«Сім кольорів краси й надії, в них наші задуми і мрії!» – під таким девізом в початковій школі з 11 по 15 лютого пройшов Тиждень Здоров’я, Природи та Довкілля (“Веселковий» тиждень”). Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. Усі ми знаємо, що веселка – це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися та піднімає настрій. Тому і запропонували провести Тиждень Здоров’я, Природи та Довкілля як «веселковий», присвячуючи кожний день тижня певному кольору веселки, щоб наповнити шкільні коридори різнобарв’ям. Протягом тижня діти мандрували різнокольоровими стежками до Веселки. Було проведено багато захоплюючих справ, розваг, конкурсів, змагань, екскурсій, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати  впевненість у власних силах.

Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожний день «Веселкового» тижня мав певний напрямок. Понеділок – День червоного кольору – «День чарівних компліментів». У цей день потрібно прийти в одязі червоного кольору (або з елементом: стрічка у волоссі, бантик, краватка тощо). Учні та вчителі починають день обміном чарівними компліментами. Вівторок – День жовто-помаранчевого кольору – «День посмішки та позитивної інформації». Цього дня кожен клас робить свій «смайлик- посмішку». Середа – День зеленого кольору –«Природа рiдна — наша втiха,тож хай вона не знає лиха.» Усе, що нас оточує i не зроблене руками людей,— це природа. Спiлкування з природою дає найбiльшу насолоду та радiсть, викликає найпалкiшу любов до рiдного краю, до життя. Природа є джерелом натхнення для художникiв, письменникiв, композиторiв. Шепiт води, зелених дiбров, спiв пташок, запах квiтiв — усе це природа рiдного краю. Недарма природу називають ненькою. Усi ми — дiти природи, та не всi однаково добре ставимося до неї. Природа потребує постійної уваги, турботи. Ми повиннi берегти природу, охороняти її багатства. Четвер – День синьо-блакитний- «День справжнього друга». У класах проводяться ігри, тренінги, спрямовані на формування почуття дружби, взаємопорозуміння та взаємодопомоги, підтримки один одного. П’ятниця – День фіолетового кольору. Цей день співпав із святом Стрітення. Переможці конкурсів запускали небесні ліхтарики  ̶  підігрівали землю, закликали весну, як підсумок Тижня. Тиждень розпочався із флеш-мобу ” Понад світом-дивосвітом веселка іскриться”.

Фото з тижня початкової школи…