Неправомірний заїзд автотранспорту на територію школи

Шановні батьки!

Дякуємо Вам за підтримку та небайдужість щодо безпеки життя учнів нашого закладу. Сподіваємось на допомогу з Вашого боку у вирішенні питання неправомірного заїзду приватного автотранспорту на територію школи.

Повідомляємо Вам про роботу, яку ми робимо в даному напрямку.

1. Учнями нашого закладу виготовляються інформаційні листи з проханням до батьків-водіїв не заїжджати та не паркуватись на території школи.
  2. Проводимо рейди «Моя безпечна дорога до школи», під час яких виявляємо та фотографуємо машини, які знаходяться на території закладу.
  3. На уроках праці було виготовлено та встановлено біля школи інформаційні таблички «В’їзд заборонено», які ті ж батьки-водії, підвозячи своїх дітей до школи, просто знищують.
  4. Звертались до Управління безпеки дорожнього руху з проханням встановити знак «Проїзд заборонено», на що отримали відповідь, що встановлення знаку суперечить правилам дорожнього руху, а водії повинні дотримуватись Правил дорожнього руху, зокрема п.15.10 д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів та п.26.3у пішохідну зону в’їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком «Інвалід», якими керують водії-інваліди. Якщо до об’єктів, розташованих на цій території, є інші під’їзди, водії повинні користуватися лише ними.

Ми будемо вдячні будь-якій допомозі стосовно вирішення даного питання. Якщо Ви маєте реальні пропозиції у вирішенні цієї проблеми, ми готові з Вами зустрітись та співпрацювати.

Контрольно-пропускний режим для автотранспортних засобів

1. Допуск без обмежень на територію школи дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, пожежній охороні, поліції.
  2. В’їзд та паркування автомобільного транспорту на території школи заборонено, крім випадків вказаних в п. 1.