День рідної мови

День рідної мови у школі був насичений, розмаїтий, пізнавальний і цікавий!

Зранку усіх мешканців шкільного простору гостинно привітала “галерея” найвідоміших представників української писемності. Замість прізвищ –  цитати з творів,  тож підказати, чиї то є рядки, могли лише лагідні очі з портрета та власна обізнаність.

Сьогодні кожен учень на уроках української мови написав тематичний диктант.

Також здобувачів освіти очікував новий квест – “АБЕТКА”. За його умовами потрібно було протягом дня знайти  по  “захованих на стінах школи” буквах українську абетку і, зробивши селфі, зібрати ЇЇ!

А творчі діти цього дня взяли участь у флешмобі читання власної поезії, присвяченої рідній мові!

З різних класів, різного віку – такі талановиті. Та це і не дивно, адже школа носить ім’я поета  Дмитра Луценка!

Рідне слово сьогодні було у пошані… .