Управління патрульної поліції у місті Києві

У грудні 2018 року Центр соціальних служб Святошинського району провів для старшокласників брейн-ринг “Я маю право”. Його переможцями стали учні 10-А класу нашої школи. Нагородою для них стала захоплююча екскурсія в Управління патрульної поліції у місті Києві, яка відбулася 14 січня 2019 року. Цікаво і захопливо провів екскурсію шкільний офіцер поліції Полюхович М.М.

Десятикласники побували у навчальних кабінетах і навіть потрапили на залік, який складали курсанти. Серед учнів виявилося двоє охочих пов’язати свою майбутню долю з професією поліцейського, тож для них екскурсія виявилася ще і профорієнтаційною.

Незважаючи на юнацький вік, найцікавішим виявилося безпосереднє “знайомство”   із службовим автомобілем.

Хочеться побажати, щоб для наших учнів у майбутньому зустрічі з поліцією обмежувалися лише екскурсійними стосунками!