Інтелектуальна гра “Ерудити правознавства” для 11 класів.

На запитання, що діти роблять у школі, майже всі, не задумуючись відповідають одним словом: “ Навчаються”. Це так!  Усі ми знаємо, що зазвичай на уроках протягом 45 хвилин учні записують конспекти, відповідають на запитання вчителя, виходять до дошки, а іноді пишуть самостійні чи контрольні роботи, але це вже стало для учнів рутиною. Тож вчителі намагаються завжди зробити щось таке, завдяки чому учні будуть вчитись і будуть зацікавлені у своїй роботі. Одним з таких заходів є інтелектуальна гра.

Тож, нашу школу часто відвідують представники КиМУ, проводячи для учнів різні інтелектуальні ігри. Цього разу вони приїхали до школи з грою “Ерудити правознавства”, що проводилась серед учнів 11-их класів. Гра відбувалась у 6 етапів, головною метою яких було відповісти на запитання правової тематики у різній формі. Перший етап був “Інтелектуальний штурм”, де кожна команда відповідала на певні запитання. Майже всі відповіді учні давали правильно і вчасно. Під час другого етапу учасники відгадували , що знаходилось у “таємничому” ящику за певними ознаками і підказками. Завданням наступного туру, що називався “Дуель”, було придумати промову, якби капітан команди став Президентом. Усі капітани віднеслись до цього завдання дійсно по-дорослому і виважено. Уже на наступному етапі учасникам гри був даний приклад певного злочину і команда повинна була подумати, у якій казці йшлось про такий вид злочину.  І останнім туром для учнів став “Юридичний буквар”, під час якого учні відгадували різні правові терміни або давали їх визначення. Ця інтелектуальна гра стала гарною нагодою для учнів підготуватись до того, що в 18 років настає повна кримінальна і адміністративна відповідальність. Адже, незнання закону не звільняє нас від відповідальності. А учасникам можемо подякувати за такі дорослі відповіді і за серйозне ставлення до поставлених їм завдань.