Конкурс “Flex”

Протягом 17 років, наша школа співпрацює з American Councils (організацією “Американської Ради з міжнародної освіти”). В рамках співпраці учні 8-10 класів щорічно беруть участь у конкурсі “Flex”. Ця програма дає можливість учням протягом одного навчального року навчатися у школі США, проживаючи в американській сім’ї. Цього року учениця школи Рекрут Ірина  11-Б клас повернулася після навчання в США. Переможцем минулорічного конкурсу  “Flex” стала Чиж Анастасія учениця 11-В класу, яка поїхала на навчання у США.

Минулого тижня 21 учень нашої школи брали участь І турі – тестування, а саме

Штир Р.

Казикіна Т.

Романовська Д.

Фіналістами І туру стали:

Велічко Анна

Пуховський Микола

Торгашов Олексій

Чернов Юхим

Лємєсов Кирило

які взяли участь у ІІ турі-написання трьох творів(есе) на задані теми. Всі матеріали ІІ туру будуть оцінюватися незалежною комісією у Вашингтоні. Для визначення претендентів  на ІІІ тур, результати будуть відомі через 3-6 тижнів. На цьому тижні відбулася зустріч Ірини Рекрут з учасниками програми «Flex» на якій вона поділилася своїми враженнями, досвідом від навчання в США, наголосила про актуальність вивчення іноземної мови на сьогодні.

Побажаємо великих успіхів учасникам!