Модель Організації Об’єднаних Націй

26-27 січня 2019 року в нашій школі відбулась 11 Модель Організації Об’єднаних Націй, в роботі якої взяли участь представники 15 навчальних закладів міста Києва та учні Криворізької школи №68. Основною темою конференції стала теза з виступу Генерального Секретаря ООН «Час червоної тривоги-час суспільних дій», тому в роботі шести комітетів протягом двох днів розглядалися актуальні питання людства, опираючись на 17 цілей сталого розвитку. На конференції було представлено інтереси 57 країн світу, в яких питання, поставлені на порядку денному, вимагають якомога швидшого вирішення. На відкритті Генеральної Асамблеї МООН з вітальним словом звернулась до делегатів конференції директор школи Куца Світлана Василівна. Серед гостей моделі були Річард Герц-Консультант Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Голова «Ю-Репорт Україна», Сульженко Ігор Вікторович-Голова Голосіївського Червоного Хреста, Ктітор Дмитро Олександрович-співзасновник Платформи нової дипломатії, Харитонов Артур Олександрович-Голова Ліберально-демократичної ліги України, випускники школи, колишні делегати МООН попередніх років, серед яких активіст ОО “Київського освітнього центру” «Простір толерантності» та «Аmnesty international Ukraine», тренер проектів конгресу національних спільнот України Бондаренко Андрій.  Делегати перейнялися проблемами,  які треба було вирішити якомога ефективнішим шляхом, використовуючи лиш дипломатичний підхід, тому всі присутні були дуже зацікавлені в кінцевому результаті і  обговорювали ці питання протягом роботи в комітетах, під час перерв на каву, обіду та в соцмережах. Тож робота в комітетах була напруженою, не дивлячись на вихідні дні! Під час палких дебатів делегати відстоювали інтереси держав, за які вони несли відповідальність на цьому засіданні. Ці молоді люди перетворились на два дні в дорослих, на плечі яких лягли всі ті створені проблеми. Це було для них найбільшою мотивацією! Вони працювали без порушення правил дипломатичного етикету, звертаючись лише на «Ви» та з поважним ставленням до позицій опонентів.  І як результат дводенної роботи стали резолюції від кожного комітету, які було схвалено шляхом голосування під час закриття Генеральної Асамблеї. Молоді люди з назнайомців перетворились на добрих друзів, пройшовши цей шлях благородно!

Фото з МООН