Нова українська  школа: від старту до реалізації

Гладьте   дитину  по  головi – це її   окриляє.
Обіймайте її – вона стане міцнішою.
Цiлуйте  постiйно  своє  дитя – i
в  його  серцi  завжди  буде любов…

20 листопада  вчителi  1-х  класiв  НУШ презентували  педагогічну  майстерність  у  спiвпрацi  iз  батьками: «Нова українська  школа: від старту до реалізації».

Учні 1-А класу на уроці «Я досліджую світ» говорили про свої мрії. З’ясували,що таке захоплення або хобі. Переглянули презентацію «Світ захоплень». І навіть мама одного з учнів розповіла про своє захоплення, яке згодом стало її професією, і продемонструвала майстер-клас (створення зачіски). Діти створили діаграму «Захоплення класу» і виявили, які захоплення найпопулярніші серед учнів класу. Завершився урок цікавою грою «Вгадай телепередачу».

Фото з уроку

Вчитель 1-Б класу на уроці «Навчання грамоти. Читання» ознайомила дітей з різноманіттям професій,закріпила знання про їхню користь, необхідність, виховувала повагу до праці. Діти відгадували загадки про професії людей,які підготували самі . Пригадали героїв казки «Лікар Айболить» і читали уривок із неї. На урок завітала добрий лікар – мама, яка дала поради по зміцненню здоров’я і навіть подарувала подарунки. Учні переглянули  фільм «Здоровим будь», на закінчення уроку  виконали колективну роботу «Рецепт порад від лікаря» (коли кожен відчув себе лікарем і написав,або намалював на рецепті пораду своєму однокласникові).

Фото з уроку

Учні 1-В  класу на урок англійської мови запросили батьків та закріпили знання з теми «Шкільні предмети». Діти повторили назви кольорів в ігровій формі, відгадували назви шкільних предметів, виконували асоціативні вправи із використанням «Лего», працювали в парах (давали один одому команди). Вчитель поєднав всі вправи з рухливою активністю учнів.

Фото з уроку

На уроці «Дизайн і технології» у 1-Г класі учні ознайомилися із поняттям  та професією «стиліст». Створювали із пазлів фігури і розпізнавали портрети відомих артистів. До уроку долучилися батьки – «стилісти дітей». Вони коротенько розповіли, яких принципів дотримуються одягаючи та роблячи зачіски своїм дітям. Діти і присутні батьки створили портрети з модельною зачіскою і продемонстрували їх на подіумі. Дуже доречно, бо 11 тиждень навчання проходив на тему «Мода».