Переможці районних олімпіад та конкурсів

Конкурси:

  • Районний конкурс читців поезії Дмитра Луценка
    • Младенова Мілена (7Г клас) – І місце
    • Шкарупіло Валерія (9В клас) – І місце
  • ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
    • Шахновський Максим (5а клас) – ІІ місце
    • Литвин Крістіна (5а клас) – ІІ місце
    • Марійко Надія (5а клас) – ІІ місце
    • Мінюкова Єлизавета (6б клас) – ІІ місце
    • Петренко Марія (6б клас) – ІІ місце
    • Агєєв Артем (7в клас) – ІІІ місце
    • Нікітенко Богдан (8а клас) – ІІ місце
    • Гриців Валерія (8в клас) – І місце
    • Поливода Діана (9г клас) – ІІ місце
    • Сімон Марія (11в клас) – ІІ місце
  • ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    • Литвин Крістіна (5Б клас) – ІІІ місце
    • Шахновський Максим (5А клас) – ІІ місце
    • Петренко Марія (6Б клас) – ІІІ місце
    • Цепюк Наталія (6В клас) – ІІІ місце
    • Агєєв Артем (7В клас) – ІІІ місце
    • Гриців Валерія (8В клас) – ІІ місце
    • Нікітенко Богдан (8А клас) – ІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9Г клас) – І місце
    • Сімон Марія (11В клас) – ІІ місце
    • Сабадаха Ксенія (11В клас) – ІІ місце
  • ІІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • ІІ (районний) етап конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка
  • Міський конкурс Юних екологів
    • Нікітіна Марія (6В клас) – І місце
    • Вовковіцький Назарій (6В клас) – І місце
    • Пеньков Руслан (6В клас) – І місце
    • Жигадло Софія (6В клас) – І місце
    • Вдовиченко Аріадна (6Г клас) – І місце
    • Нікітіна Марія (6Б клас) – І місце

Олімпіади:

  • Мистецтво
    • Кравчук Аліна (7б клас) – ІІІ місце
    • Петренко Марія (6б клас) – ІІІ місце
    • Варшані Єлизавета (6г клас) – ІІІ місце
    • Кучерук Назар (6а клас) – ІІІ місце
  • Географія
  • Українська мова та література
    • Агєєв Артем (7в клас) – І місце
    • Гриців Валерія (8в клас) – ІІІ місце
    • Нікітенко Богдан (8а клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9г клас) – ІІІ місце
    • Поливода  Діана (9г клас) – ІІІ місце
    • Сімон Марія (11в клас) – ІІІ місце
  • Астрономія
  • Фізична культура
  • Математика
    • Король Ярослав (6г клас) – І місце
    • Агєєв Артем (7в клас) – ІІІ місце
    • Волошин Ігор (10б клас) – ІІІ місце
  • Німецька мова
    • Гриців Валерія (8в клас) – ІІІ місце
    • Петренко Анна (8в клас) – ІІІ місце
    • Супрун Анна (8а клас) – ІІІ місце
    • Мазур Ольга (9г клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9г клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (11а клас) – ІІІ місце
  • Історія
    • Богомол Дарина (9г клас) – ІІ місце
    • Чехович Богдана (11а клас) – ІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9г клас) – ІІІ місце
    • Лємєсов Кирило (11а клас) – ІІІ місце
  • Біологія
    • Онищук Анастасія (8а клас) – ІІІ місце
    • Гриців Валерія (8в клас) – ІІ місце
    • Ілюченко Роман (9а клас) – ІІІ місце
    • Гребенюк Богдан (9а клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9г клас) – ІІІ місце
    • Згурська Анна (10в клас) – ІІ місце
    • Велічко Анна (11б клас) – ІІ місце
  • Хімія
  • Зарубіжна література
    • Поливода Діана (9г клас) – І місце
    • Синьовид Вікторія (9г клас) – І місце
    • Волошин Ігор (10б клас) – І місце
    • Гриців Валерія (8в клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (11а клас) – ІІІ місце
  • Педагогіка та психологія
    • Нечитайло Валерія (10б клас) – ІІІ місце
    • Крючкова Анастасія (11а клас) – ІІІ місце
  • Екологія
  • Фізика
  • Англійська мова
    • Гриців Валерія (8В клас) – І місце
    • Петренко Анна (8В клас) – ІІ місце
    • Нікітенко Богдан (8А клас) – ІІ місце
    • Шепіль Анастасія (8Б клас) – ІІІ місце
    • Богомол Дарина (9Г клас) – ІІ місце
    • Поливода Діана (9Г клас) – ІІ місце
    • Середюк Софія (9А клас) – ІІ місце
    • Синьовид Вікторія (9Г клас) – ІІ місце
    • Підлісний Юрій (10А клас) – ІІ місце
    • Ілляшенко Наталія (10Б клас) – ІІІ місце
    • Григор’єв Михайло (10А клас) – ІІІ місце
    • Велічко Анна (11Б клас) – ІІ місце
    • Чехович Богдана (11А клас) – ІІ місце
    • Сабадаха Ксенія (11В клас) – ІІІ місце
    • Подима Катерина (11Б клас) – ІІІ місце
  • Захист Вітчизни
    • Мельник Олександр (11В) – ІІІ місце

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

  • секція Валеологія
  • секція Медицина
  • секція Географія та Ландшафтознавство
  • секція Математика
  • секція Зоологія, ботаніка
  • секція Аерофізика та космічні дослідження
  • секція Філософія та суспільнознавство
  • секція Англійська мова
  • секція Німецька мова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 19 =