Шкільні традиції

Протягом  двох днів – 12 травня та 13 травня –  учні 1-х класів промовляли щире «ДЯКУЮ»  своїй найпершій шкільній книжечці – БУКВАРИКУ.

Дуже відповідально до виконання цієї ролі поставився учень 7- Г класу Дмитро Яременко. За допомогою загадок Він (Букварик) перевірив знання  першокласників і був  відверто  розчулений  під час виконання пісні «Прощавай, Букварику!».

Карантинні обмеження внесли свої корективи, однак  вони не завадили першачкам поринути в атмосферу шкільного свята, хоч і з деяким запізненням.

Свята без гостей не буває, отже,  Букварик  на гостину до дітей  запросив  цікавих персонажів:  Незнайку, роль якого майстерно втілив учень 7-А класу Дмитро Вареник (який погодився зареєструватися у мережі Фейсбукварика, щоб  довчити усі букви)  та пані Йогу (її далекою прародичкою була сама Баба Яга).  З цією роллю впевнено впоралася  учениця 5-Б класу Олеся Кобзар, яка вже протягом 5-ти років опановує  мистецтво акробатики у спортивному клубі «Здоров’я».  Затамувавши подих, першокласники спостерігали за неймовірними вправами пані Йоги на екрані і дійшли висновку, що занадто довготривале  сидіння за комп’ютером  не йде на користь власному здоров’ю.

Скориставшись нагодою трохи розім’ятися, першокласники  у захваті  виконали  руханку  і  привітали  Букварика  віршами.

На згадку  про себе Букварик  подарував  малечі  цікаві пізнавальні книжки .

Наступного навчального року він очікує нових маленьких  вихованців.

А  допомогли створити яскраву , святкову і урочисту атмосферу дівчата-ведучі, учениці 7-Г класу,   Анастасія  Бабенцева  та  Вікторія  Кислицина.

Букварику  ніколи сумувати. Короткий  літній відпочинок – і до школи знову завітає когорта першачків!

А нині школа вітає тих, хто із впевненістю подолав стежинку від «А» до «Я» разом із Буквариком! Зі святом вас, друзі!