Шкільний поліцейський

21 грудня останній навчальний день І семестру. Час підвести навчальні підсумки та замислитися над питанням: «Як весело, приємно і з користю провести зимові канікули? А головне – безпечно!».

Саме з цією метою до учнів 7х, 8х класів завітав шкільний офіцер поліції Полюхович М.М. Оскільки ця зустріч не перша – не зайвим було повторити правила дорожнього руху, поведінки на льоду, із незнайомцями і т.ін. А нинішня зустріч була присвячена вивченню правил надання домедичної допомоги у різних життєвих ситуаціях.

Щиро віримо, що зимові канікули і новорічні свята у наших учнів пройдуть без прикрих несподіванок.

Вітаємо з прийдешнім Новим роком і зичимо міцного здоров’я і святкового настрою!