“Слово про Україну”

27 лютого в актовій залі Юридичного факультету НАУ відбувся Всеукраїнський творчий конкурс “Слово про Україну”. Його метою було формування національної свідомості та відповідальності за долю України, виховання любові до рідної землі, її історії, культивування бережного ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

У залі зібралися представники Луганщини, Донеччини, Тернопільщини, Черкащини, Чернігівщини, Одещини, Херсонщини, Київщини. Місто Київ представили 5 районів і, зокрема, Святошинський. Нашу школу на конкурсі представляли учні 10а та 11б класів, а саме: Казикіна Тамара, Скоморовська Анастасія, Кожнова Влада, Кондратьєва Поліна та Чернов Юхим.

Незважаючи на те, що конкурс тривав понад 6 годин, діти отримали насолоду і диплом учасника, вклавши у виступ душу і серце!

Коли ми разом душею і серцем,
Загине ворог, якщо зіпнеться.
Бо ми з тобою – ланцюг єдиний,
Бо ми з тобою є Україна!