Свято першокласників

Щороку шкільна родина приймає до своїх лав нове поповнення – першокласників. Саме для них відбувається урочисте свято з віршами, піснями, іграми. На гостину запрошуються казкові герої, а наприкінці свята кожен отримує фірмовий значок з гербом школи. З цієї миті діти по-справжньому відчувають себе школярами.

Через цьогорічні обмеження запросити усіх до актового залу не було можливості, тож свято прийшло до кожного класу окремо.

Дітей урочисто привітав Букварик ( з цією роллю майстерно впорався учень 5Б класу Михайло Проценко).

Першокласники співали пісні, грали в ігри, читали вірші, виконували руханку.

У кожному класі панувала дійсно святкова атмосфера. А отримавши від самого  Букварика фірмовий значок школяра, відчули урочистість і святковість події.

Було і весело, і  смішно,
І загадково, й кольорово.
Дотепно, радісно, святково.
І урочисто теж було.

Щиро бажаємо нашим маленьким мрійникам міцного здоров’я і нових відкриттів у мандрівці із назвою «Шкільне життя».

Нехай вам щастить!

Світлини тут…