Театр об’єднує мистецтва

У період з 28 січня по 01 лютого 2019 року учителями  мистецтва      Кизуб С.Д. та Баланчук І.В. було проведено предметний тиждень «Театр об’єднує мистецтва».

Протягом тижня серед здобувачів освіти було проведено селфі-квест, конкурси, концерт музично обдарованих дітей, вистави та виставки малюнків, а саме:

-28 січня тиждень відкрила інформаційна виставка настінних газет «Видатні діячі мистецтва. Ювіляри 2019 року» (учитель Баланчук І.В.) та оформлено лаштунки вистави «Садко» композитора М. Римського-Корсакова у виконанні гуртка малювання «Чарівний пензлик» (учитель Кизуб С.Д.); стартував селфі-квест «Знайди зображення масок»;

-29 січня до проведення предметного тижня долучилась вчитель Педченко Ю.В., яка провела брейн-ринг «Битва модельєрів» серед учнів 7-А та 7-В класів, а учитель Баланчук І.В. для учнів 3-А та 3-Б класів провела заочну прогулянку на виставці картин (інструментальний цикл М.Мусоргського «Картинки з виставки»);

-30 січня – учитель Кизуб С.Д. провела уроки-вистави «Ляльковий театр, створений своїми руками» у 5 класах, до яких учні готували власні проекти протягом січня: педколективу школи роздали власноруч виготовлені запрошення, розробили спільно з однокласниками, батьками ляльки, декорації, написали власні казки.  Найкращі роботи обирали самі учні, а вчитель відзначила усіх відповідними оцінками, зірочками та сердечками. Учні  11-их класів на уроках інформатики розробили проект листівки-запрошення на випускний бал (учителі  Стаматова О.Ф., Якименко А.С.). Учні 7-их класів займались пошуковою роботою для своїх міні-проектів «Найвідоміші театри світу». Учитель Баланчук І.В. провела творчий звіт обдарованих дітей «Музична вітальня», на якому діти показали майстерну гру на фортепіано, акордеоні, флейті. Глядачами були учні 2-А класу, які оплесками підтримували юних музикантів.

– 31 січня учні 5-их класів продовжили презентувати власні проекти казок, запросивши бібліотекаря П’ятківську І.М., яка якнайкраще обізнана в даному літературному жанрі.

-01 лютого – це день підведення підсумків селфі-квесту «Знайди зображення театральних масок», переможцями якого стали учні 6-А класу, а найактивнішими учасниками учні 5-Б та 6-Б класів.

Загалом тиждень пройшов насичено та різнобарвно.

Фото тут…