Тиждень англійської мови

Відповідно до плану роботи на 2018-2019 навчальний рік з 18 по 28 лютого в школі було проведено Тиждень англійської мови.

Напередодні Тижня школу було оформлено символікою англомовних країн, тематичними стіннівками з інформацією про англомовні країни, королівську сім’ю, чудеса світу, винаходи, проблеми навколишнього середовища та способи їх вирішення, надано  рекомендації щодо успішного вивчення іноземної мови та здорового способу життя, учнів ознайомлено з біографією та цікавими фактами видатних вчених, акторів, спортсменів, письменників, поетів, історичних діячів, на маршевих переходах рясніли вислови та цитати видатних людей про важливість вивчення іноземної мови, життєву мудрість, приказки, прислів’я, а також проектні роботи.

Предметний тиждень був насичений різноманітними заходами:конкурси, вікторини, інтелектуальні ігри, квести, брейн-ринги, драматизація казок, постановка вистави, проведено літературні вечори поезії В.Шекспіра, Т.Шевченка. Заходи  забезпечили соціокультурний аспект, мали належний музичний супровід, малюнки, плакати, декорації, костюми. Учителі запросили на Тиждень батьків, вчителів та учнів.

Нестандартні форми проведення заходів надихали учнів на самовдосконалення шляхом створення особливої атмосфери, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.

Заходи дали змогу учням проявити себе, показати свої здібності й повірити в свої сили, сприяли підвищенню інтересу учнів до вивчення іноземної мови. Технології проведення заходів забезпечили створення творчого настрою, відчуття захопленості, незвичайності та святковості.

Фото тут…