Тиждень історії та права

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії та правознавства, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 9 грудня по 13 грудня  було проведено Тиждень історії та правознавства,  гаслом якого стали  слова: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».

Впродовж тижня  вчителі історії провели чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – , експозиція “Історія навколо нас” (3-6 класи), конкурс учнівських робіт “Календар. Цей тиждень в історії” (7-8 класи), правова вікторина “Я і закон” (9-11 класи), інтерактивні уроки “Візуальні і писемні джерела, які зберігають пам’ять про історію України” (8-11 класи), бібліотечний урок “Твої права” (4-7 класи), урок-реквієм “Спомини голодомору 1932-1933 рр.” (11 класи), історія в кросвордах та ребусах “У світі історії” (5-10 класи), рольова гра “Посвята в рицарі”, правовий брейн-ринг (10 класи), історична гра (поле чудес): “Видатні діячі історії” (6-7 класи), правові дебати (10 клас), рольова гра “Життя знаті” (6-7 класи).

Для учнів старших класів була організована зустріч з оперуповноваженим карного розшуку, лейтенантом поліції на тему: “Кримінальна відповідальність за скоєння правопорушень”.

Впродовж тижня показували різноманітні слайд-шоу: “Видатні пам’ятки арабської архітектури”, “Видатні мандрівки Нового часу”, “Пам’ятки архітектури Візантії”, “Середньовічні замки України”
                 На завершальному етапі тижня було нагородження учнів.

СВІТЛИНИ ТУТ…