Тиждень історії та права

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи   з 05 по 12 грудня 2016 року у школі було проведено тиждень історії та права. Було  сплановано заходи, підготовлено цікаві різноманітні завдання, під час проведення тижня використовувалися різні форми і  методи роботи.

Під час тижня були проведені наступні заходи:

• конкурс стіннівок «Цікава наука історія» та «Конвенція про права дитини в малюнках», «Хрестові походи», «Видатні Українці», «Сім чудес світу», «Сім чудес України», «Від етносу до нації», «Батурин», «Перша та друга світові війни;
  • «лицарський турнір» для учнів 7 класів;
  • конкурс історичних та правових плакатів;
  • вікторина «Права людини» для учнів 9 класів;
  • історична вікторина «Що? Де? Коли?» для учнів 7 класів;
  • конкурс проектів «Відомі люди в історії очима дітей» для учнів 5 класів;
  • інтелектуально-розважальна гра «Козацькими стежками» для учнів 8 класів;
  • правова вікторина для учнів 10 класів;
  • відеоурок в залі суду «Злочин і кара» для учнів 10 класів;
  • 09 грудня в усіх класах був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини.