Тиждень математики, інформатики та фізики

Уже традиційним в нашій школі стало проведення тижня математики, фізики та інформатики, який цього року мав за мету навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, виховувати патріотизм.

Тиждень був цікавим та насиченим, так як різноманітні заходи сприяли розвитку творчих здібностей учнів, а саме: конкурс плакатів «Цікава математика», «Цікава фізика», «Світ інформатики» (для учнів 5-11-х класів), квести: “Відгадай ребуси – склади пароль від Wi-Fi” та “Креативне мислення для освітян”.
                Учні 5-х та 6-х класів були найбільш активними. Це дало їм змогу навчитися мобілізуватися та долати на своєму шляху перешкоди.

Учні 8-х класів взяли активну участь у математичній грі “Хто зверху”.

Учні 9-х класів мали змогу проявити власні знання  на  позакласному заході з інформатики «Поле чудес. Відомі імена».

З метою цілісного уявлення про природу і місце людини в ній, набуття досвіду експериментальної діяльності, здатності застосовувати знання у процесі пізнання світу для семикласників та дев‘ятикласників були проведені  уроки з фізики «Фізика та мистецтво»(9 клас), «Суд над інерцією»(7 клас),   «Фізика та екологія» (9 клас).

Упродовж тижня учні розв‘язували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики, фізики та інформатики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.