Тиждень математики, інформатики та фізики

Єдиний шлях, що веде до знань, це діяльність

Б.Шоу

Уже традиційним в нашій школі стало проведення тижня математики, інформатики та фізики, який цього року мав за мету підвищити інтерес учнів до математики, фізики, та інформатики, навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне та критичне мислення, творчу активність, допитливість, виховувати патріотизм.

Тиждень був цікавим та насиченим, так як різноманітні заходи сприяли розвитку творчих здібностей учнів, а саме: конкурс плакатів «Цікава математика», «Цікава фізика», «Світ інформатики» (для учнів 5-11-х класів), та математичні ігри онлайн.
                Учні 5-х та 6-х класів були найбільш активними. Вони взяли участь  у різноманітних вікторинах, конкурсах, квестах.  Це дало їм змогу навчитися працювати в команді, мобілізуватися та долати на своєму шляху перешкоди.

Учні 7-х класів взяли активну участь у математичному КВК.

Учні 9-х класів мали змогу проявити власні знання  на  позакласному заході з інформатики «Відомі імена».

З метою цілісного уявлення про природу і місце людини в ній, набуття досвіду експериментальної діяльності, здатності застосовувати знання у процесі пізнання світу для восьмикласників та десятикласників були проведені  уроки з фізики «Фізичний калейдоскоп» (8 клас), «Знавці фізики»(10 клас).

Упродовж тижня учні розв‘язували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики, інформатики та фізики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху.

Світлини тут…