У ШКОЛІ ЯК УДОМА

Останню п’ятницю зими учні 1-В класу вирішили провести в досить незвичному форматі: змінити шкільний дрес-код на зручні піжами!

Традиція влаштовувати піжамні вечірки для дітей прийшла до нас з Америки, зазвичай їх організовують на честь днів народжень. Класовод Білоус Наталія Володимирівна вирішила спробувати провести день з учнями нової української школи в піжамах і це виявилося просто фантастичним експериментом!

Для дітей така подія – це величезне задоволення, можливість поспілкуватись один із одним, нові емоції та розваги.

Всі без винятку діти були сповнені захвату від такого нестандартного заходу, із задоволенням вчилися в незвичному для школи одязі, фотографувалися на перервах і просили повторити «піжамний день»!