Наші досягнення

Списки переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін за 2018-2019 н.р.

 

Конкурси:

  • Районний конкурс читців поезії Дмитра Луценка
    • Куценко Олександра (11а клас) – І місце
  • ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
    • Агєєв Артем (6в клас) – І місце
    • Петренко Анна (7в клас) – ІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІ місце
    • Демченко Марія (11б клас) – ІІ місце
    • Петренко Марія (5б клас) – ІІІ місце
  • ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    • Смоліч Михайло (3г клас) – ІІІ місце
    • Поліщук Всеволод (3в клас) – ІІІ місце
    • Шахновський Максим (4а клас) – ІІІ місце
    • Шевченко Анна (4а клас) – ІІІ місце
    • Петренко Марія (5б клас) – ІІ місце
    • Младенова Мілена (6г клас) – ІІІ місце
    • Агєєв Артем (6в клас) – ІІІ місце
    • Нікітенко Богдан (7а клас) – ІІІ місце
    • Гриців Валерія (7в клас) – І місце
    • Поливода Діана (8г клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – І місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІ місце
    • Велічко Анна (10б клас) – ІІІ місце
    • Романовська Дарина (11а клас) – ІІ місце
    • Казикіна Тамара (11б клас) – ІІІ місце
  • ІІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    • Гриців Валерія (7в клас) – ІІ місце

Олімпіади:

  • Мистецтво
    • Кравчук Аліна (6б клас) – ІІ місце
    • Кизуб Денис (7а клас) – ІІ місце
    • Коломієць Вероніка (7а клас) – ІІ місце
    • Нікітенко Богдан (7а клас) – ІІІ місце
    • Супрун Анна (7а клас) – ІІІ місце
    • Богомол Дарина (8г клас) – ІІІ місце
  • Географія
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІ місце
    • Карпенко Глєб (9в клас) – ІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІІ місце
    • Дуденкова Єлизавета (9б клас) – ІІІ місце
    • Велічко Анна (10б клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
  • Українська мова та література
    • Пітякова Наталія (11б клас) – ІІІ місце
    • Велічко Анна (10б клас) – ІІІ місце
    • Сімон Марія (10в клас) – ІІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – І місце
    • Дуденкова Єлизавета (9б клас) – ІІІ місце
    • Поливода Діана (8г клас) – І місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – І місце
    • Гриців Валерія (7в клас) – ІІ місце
    • Нікітенко Богдан (7а клас) – ІІ місце
  • Астрономія
    • Заєць Альона (11а клас) – ІІІ місце
    • Діхтяренко Анна (11а клас) – ІІІ місце
  • Фізична культура
    • Демченко Марія (11б клас) – ІІІ місце
  • Математика
    • Костеніч Степан (6а клас) – ІІ місце
    • Гриців Валерія (7в клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІІ місце
    • Волошин Ігор (9б клас) – ІІ місце
    • Домашенко Анна (10б клас) – ІІІ місце
  • Німецька мова
    • Мазур Ольга (8г клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІІ місце
    • Поливода Діана (8г клас) – ІІІ місце
    • Козубенко Дарина (9б клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
    • Сінгх Марк (10в клас) – ІІІ місце
  • Історія
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
    • Куценко Олександра (11а клас) – ІІ місце
  • Біологія
    • Гребенюк Богдан (8а клас) – ІІІ місце
    • Дуденкова Єлизавета (9б клас) – ІІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІ місце
    • Домашенко Анна (10б клас) – ІІ місце
    • Велічко Анна (10б клас) – ІІ місце
    • Несін Олександр (11а клас) – ІІ місце
    • Романовська Дарина (11а клас) – ІІІ місце
    • Казикіна Тамара (11б клас) – ІІ місце
  • Лінгвістика
    • Журавлевич Єлизавета (7в клас) – ІІ місце
    • Поливода Діана (8г клас) – ІІ місце
    • Середюк Софія (8а клас) – ІІІ місце
    • Вус Анна (11а клас) – ІІІ місце
    • Куценко Олександра (11а клас) – ІІІ місце
  • Хімія
    • Нікітенко Богдан (7а клас) – ІІ місце
    • Гриців Валерія (7в клас) – ІІІ місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІІ місце
  • Зарубіжна література
    • Медведик Ірина (8а клас) – ІІ місце
    • Волошин Ігор (9б клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІ місце
  • Правознавство
    • Білоус Діана (9в клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
  • Педагогіка та психологія
    • Куценко Олександра (11а клас) – ІІІ місце
  • Екологія
    • Романовська Дарина (11а клас) – ІІ місце
  • Фізика
    • Домашенко Анна (10б клас) – ІІ місце
    • Волошин Ігор (9б клас) – ІІ місце
    • Гладкий Андрій (8в клас) – ІІІ місце
    • Супрун Анна (7а клас) – ІІ місце
    • Коломієць Вероніка (7а клас) – ІІІ місце
  • Англійська мова
    • Середюк Софія (8а клас) – ІІ місце
    • Мазур Ольга (8г клас) – ІІІ місце
    • Налєйкіна Каміла (8б клас) – ІІІ місце
    • Поливода Діана (8г клас) – ІІ місце
    • Синьовид Вікторія (8г клас) – ІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – І місце
    • Щенніков Дмитро (9а клас) – ІІ місце
    • Ілляшенко Наталія (9в клас) – ІІ місце
    • Велічко Анна (10б клас) – ІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
    • Прудченко Данііл (11б клас) – ІІІ місце
    • Таєвський Дмитро (11б клас) – ІІІ місце
    • Вус Анна (11а клас) – ІІІ місце
    • Демченко Марія (11а клас) – ІІ місце

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

  • секція Валеологія
    • Мір Санжарі Мір Алі (9а клас) – ІІІ місце
  • секція Медицина
    • Гульчук Ганна (9а клас) – ІІІ місце
    • Лаврентюк Вероніка (9г клас) – ІІІ місце
    • Несін Олександр (11а клас) – ІІ місце
  • секція Географія та Ландшафтознавство
    • Кривенков Федір (10в клас) – ІІ місце
  • секція Математика
    • Підлісний Юрій (9а клас) – І місце
    • Домашенко Анна (10б клас) – ІІ місце
    • Наумович Олександра (11а клас) – ІІ місце
  • секція Зоологія, ботаніка
    • Домашенко Анна (10б клас) – ІІ місце
  • секція Аерофізика та космічні дослідження
    • Мір Санжарі Мір Алі (9а клас) – ІІІ місце
    • Згурська Анна (9г клас) – ІІІ місце
  • секція Філософія та суспільнознавство
    • Блохін Артемій (10а клас) – ІІІ місце
  • секція Англійська мова
    • Підлісний Юрій (9а клас) – ІІ місце
    • Ярмак Марія (9а клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІІ місце
    • Сімон Марія (10в клас) – ІІІ місце
  • секція Німецька мова
    • Бадукіна Світлана (10б клас) – І місце
    • Биковська Анастасія (10а клас) – ІІ місце
    • Манукян Луїза (9г клас) – ІІІ місце
    • Чехович Богдана (10а клас) – ІІ місце