Шкільна форма

Шановні учні та батьки!
Готуючись до наступного 2018-2019 начального року, просимо звернути увагу на вимоги щодо шкільної форми для учнів:

Відповідно до статей 28 та 70 Закону України “Про освіту”, на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03.10.2017 №929 “Про шкільну форму”, з метою уникнення можливої дискримінації здобувачів освіти та вирішення організаційних питань щодо використання учнями середніх закладів освіти м. Києва шкільної форми, 22.11.2017 р.  відбулася конференція Спеціалізованої школи №197 ім. Дмитра Луценка, до складу якої входять представники батьківської громадськості, педагогічного та учнівського колективу. Було розглянуто питання доцільності використання здобувачами освіти шкільної форми та прийнято рішення – залишити введений офісний, діловий стиль шкільної форми з метою створення робочої атмосфери під час навчального процесу.

Ділова форма одягу в школі для дівчаток:

В гардеробі дівчинки-школярки для відповідності ділового стилю може бути:

• білого і пастельних тонів;
  • спідниця – темного кольору (чорного, темно-зеленого або в клітинку);
  • сарафан – темного кольору;
  • штани темного кольору, краще вибирати класичного покрою;
  • жакет;
  • класичний костюм-тройка – складається з жакета, жилета, штанів або спідниці;
  • в’язаний жилет, джемпер;
  • туфлі.

Ділова форма одягу в школі для хлопчиків:

Для відповідності до ділового стилю хлопчикові буде достатньо мати в своєму гардеробі:

– сорочки – білого і пастельних тонів;

– штани – темні однотонні (чорного або темно-зеленого кольору);

– піджак – відповідний до штанів;

– в’язана кофта, жилетка, пуловер;

– брючний костюм-тройка;

– краватка або метелик;

– туфлі.

Що не бажано вдягати до школи з метою безпеки, зручності та комфорту перебування у нашому навчальному закладі