Відмінники навчання

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

4 КЛАСИ
4А клас
  • Агєєв Тимофій
  • Антоненко Артем
  • Бабенко Поліна
  • Варічева Марина
  • Волошин Тимур
  • Заболотна Аріна
  • Латипов Андрій
  • Марійко Вероніка
  • Матушенко Марина
  • Падалка Стефанія
  • Петровська Лада
  • Плахотна Марія
  • Савчук Софія
  • Степанова Поліна
  • Сторчоус Михайло
  • Толкачова Каміла
  • Федоренко Тихон
  • Харлан Тимофій
4Б клас
  • Андріяш Софія
  • Андріяш Вероніка
  • Арустамян Вероніка
  • Береговська Марія
  • Гричанюк Владислав
  • Жаврук Анастасія
  • Комісарова Еліна
  • Коренєва Анна
  • Краснолюбов Владислав
  • Лобойко Ксенія
  • Муранов Олександр
  • Плис Олег
  • Храбан Вероніка
4В клас
  • Герасимова Варвара
  • Зюканін Владислав
  • Ільїнчик Ілля
  • Полєтаєва Марія
  • Рослік Єва
  • Щирий Максим
4Г клас
  • Бабюк Анастасія
  • Грибенко Вероніка
  • Жеребко Ксенія
  • Залеський Максим
  • Кейдун Єгор
  • Кіяшко Аріна
  • Коваль Єва
  • Костинчук Богдан
  • Кулініч Аріна
  • Кучеров Микола
  • Лазіна Анастасія
5 КЛАСИ
5А клас
  • Згуровська Анастасія
  • Ніколаєнко Гордій
  • Ошкало Ярослава
  • Пащенко Тимофій
  • Пігуля Андрій
  • Титарев Андрій
  • Чорненька Софія
5Б клас
  • Арустамян Артем
  • Комінов Максим
  • Кучерук Влада
  • Муравйова Анастасія
5В клас
  • Поліщук Анастасія
  • Поліщук Всеволод
5Г клас
  • Смоліч Михайло
  • Юрченко Іван
6 КЛАСИ
6А клас
  • Глібічук Вероніка
  • Марійко Надія
  • Нелезенко Валерія
  • Побережець Владислава
  • Чугунова Марія
  • Шевченко Анна
  • Шмарова Катерина
6Б клас
  • Литвин Крістіна
  • Гусак Ганна
6В клас
  • Найченко Катерина
  • Семенова Катерина
  • Швабовська Дар’я
6Г клас
  • Васильєва Варвара
  • Майданович Тіна
  • Юлдашева Аміра
7 КЛАСИ
7А клас
  • Зайченко Дар’я
  • Колесник Вікторія
  • Надточій Діаня
  • Ситнік Марія
7Г клас
  • Ільїнчик Євген
  • Король Ярослав
8 КЛАСИ
8А клас
  • Балацька Анастасія
  • Падалка Соломія
8В клас
  • Агєєв Артем
  • Бабенко Нікіта
  • Кирик Вікторія
8Г клас
  • Варічева Ірина
9 КЛАСИ
9А клас
  • Коломієць Вероніка Віталіївна
  • Нікітенко Богдан Дмитрович
  • Мироненко Світлана Сергіївна
9В клас
  • Гриців Валерія Василівна
  • Сапожник Владислав Юрійович
  • Петренко Анна Тарасівна
  • Плис Олександра Олегівна
9Г клас
  • Булатова Юліана Юріївна
  • Шилофост Карина Ігорівна
10 КЛАСИ
10А клас
  • Євдун Олександр
10Б клас
  • Лахнеш Лілія
  • Поливоду Діану
  • Синьовид Вікторію
10В клас
  • Бортняк Ольгу
  • Луканюк Марію
  • Налєйкіну Камілу
  • Шкарупіло Валерію