Відмінники навчання

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

3 КЛАСИ
3А клас
Агєєв Тимофій
Антоненко Артем
Бабенко Поліна
Варічева Маріна
Заболотна Аріна
Латипов Андрій
Марійко Вероніка
Матушенко Марина
Падалка Стефанія
Пейчева Цветана
Петровська Лада
Плахотна Марія
Савчук Софія
Степанова Поліна
Сторчоус Михайло
Толкачова Каміла
Федоренко Тихон
Харлан Тимофій
3Б клас
Андріяш Софія
Андріяш Вероніка
Арустамян Вероніка
Береговську Марія
Гречанюк Владислав
Жаврук Анастасія 
Комісарову Еліна
Коренєву Анна
Краснолюбов Владислав
Лобойко Ксенія
Плис Олег
Храбан Вероніка
3В клас
Болгаріна Єва
Герасимова Варвара
Зюканін Владислав
Ільїнчик Ілля
Натальчук Христина
Полєтаєва Марія
Рослік Єва
Столяр Максим
Чайковська Юлія
Щирий Максим
Якимчук Макар
3Г клас
Бабюк Анастасія
Грибенко Вероніка
Жеребко Ксенія
Залеський Максим
Кейдун Єгор
Кіяшко Аріна
Коваль Єва
Костинчук Богдан
Кулініч Аріна
Кучеров Микола
Лазіна Анастасія
Ліщенюк Вікторія
Ященко Діана
4 КЛАСИ
4А клас
Діковицька Дар’я
Згуровська Анастасія
Заговора Данило
Лук’яненко Валерія
Москалюк Євгеній
Ніколаєнко Гордій
Ошкало Ярослава
Пігуля Андрій
Поливода Софія
Титарев Андрій
Чорненька Софія
4Б клас
Арустамян Артем
Кобзар Олеся
Комінов Максим
Кондратенко Андрій
Кучерук Влада
Маковська Поліна
Муравйова Анастасія
Ніколайчук Софія
Притченко Віктор
Пиріг Валентина
Остапущенко Марія
Романовська Ярина
Ярова Вероніка
4В клас
Кошуба Єгор
Лукашов Нікіта
Луценко Марія
Поліщук Анастасія
Поліщук Всеволод
Самойлик Дар’я
Стригункова Аліса
Турчина Софія
4Г клас
Алексєєнко Катерина
Бельська Аріна
Дем’янцева Анастасія
Кошман Денис
Мазирко Єгор
Налєйкін Віктор
Смоліч Михайло
Стадник Михайло
Юрченко Іван
Яковенко Вероніка
5 КЛАСИ
5А клас

Глібчук Вероніка
Котелевич Марія
Краснонос Анастасія
Марійко Надія
Нелезенко Валерія
Побережець Владислава
Чугунова Марія
Шевченко Анна
Шмарова Катерина

5Б клас

Литвин Крістіна

5В клас

Семенова Катерина
Швабовська Дар’я

5Г клас

Майданович Тіна

6 КЛАСИ
6А клас

Бемпонг Марія
Зайченко Дар’я
Колесник Вікторія
Надточій Діана
Ситнік Марія

6Б клас

Петренко Марія

6В клас

Жигадло Софія
Нікітіна Марія
Панкова Марія

6Г клас

Бабенцева Анастасія
Ільїнчик Євген
Князь Єлизавета
Линтвар Ксенія

7 КЛАСИ
7А клас
Балацька Анастасія
Костеніч Степан
Падалка Соломія

7В клас
Агєєв Артем
Бабенко Нікіта
Кирик Вікторія

7Г клас
Варічева Ірина

8 КЛАСИ
8А клас

Нікітенко Богдан

8В клас

Гриців Валерія
Сапожник Владислав

9 КЛАСИ
9А клас

Ілюченко Роман

9Б клас

Залевська Анна
Налєйкіна Каміла

9В клас

Гладкий Андрій
Кулакова Дарія
Луканюк Марія
Шкарупіло Валерія

9Г клас
Лахнеш Лілія
Поливода Діана
Синьовид Вікторія
Соловйова Вікторія

10 КЛАСИ
10А клас

Карпенко Катерина
Коблош Олександра
Костеніч Ольга
Краснонос Анна
Красноруцька Єлизавета
Маковська Оксана
Щенніков Дмитро
Ященко Аліна

10Б клас

Волошин Ігор
Козубенко Дарина
Пасіченко Єлизавета

10В клас

Згурська Анна