Свято “Осіннє золото”

Уже 27 рік поспіль у Березовій Рудці, на батьківщині лауреата Національної премії імені Т.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, поета-пісняра Дмитра Луценка, ім’я якого носить наша школа, 9 вересня відбулося пісенно-мистецьке свято «Осіннє золото». На дійстві були присутні і педагоги школи.
            На алеї до Співочого поля традиційно було представлено виставку народних майстрів, картини місцевих художників.
            Незабутнє враження залишив по собі конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів.
            Та все ж найголовнішою подією свята стало вручення літературно-мистецької премії імені Д.О. Луценка. Цього року лауреатами стали заслужена артистка України Наталія Сулаєва, поет Сергій Лазо, композитор Володимир Байкін та дует сестер Турчак. Чудовий концерт лауреатів премії «Осіннє золото» попередніх років залишив незабутні враження та надихнув усіх присутніх на звершення нових задумів.

Адже ПІСНЯ – це душа народу.