01-03 грудня Участь в Моделі ООН-СКАНДІ

            Велієва Айдан: Будучи делегатом Латвійської Республіки, я працювала у комітеті ОБСЄ над темою: «Захист прав людини в умовах боротьби з тероризмом».

             Перший день на Моделі ООН у Скандинавській гімназій, мабуть, був найважчим. Палкі дебати, напружені дискусії, які не припинялися ні на хвилину. Ми обговорювали питання, що гостро стоять на порядку денному, і кожен з делегатів мав свою точку зору щодо того, як вирішити проблему. Неможливо було залишитися  осторонь, коли обговорювалась така тема, як захист прав людини. Я отримала багато нових вражень від атмосфери, яка була на Моделі. Тож перший день у Скандинавській гімназії був досить  продуктивним.

             Другий день на Моделі ООН у Скандинавській гімназії одразу ж розпочався з роботи у комітетах. Потім були сформовані коаліції та з часом почали голосувати за пункти до резолюції. Також ми зустрілися з відомим політологом, кандидатом юридичних наук, експертом у галузі конституційного права, Олександром Москалюком. Атмосфера у комітеті була дуже теплою та дружелюбною.

              Звісно, найяскравішою та вражаючою частиною був дипломатичний бал. Секретаріат підготував для делегатів 12  танців різних народів світу.  Це було незабутньо, а особливе враження на мене справив грецький танок «Сіртакі». Після закінчення другого дня я мала багато нових знайомств та тільки позитивні враження.

              Лємєсов Кирило: Комітет: Інтерпол. Тема:«Заходи боротьби зі злочинами в кіберпросторі». Країна: Федеративна Республіка Німеччина

              Другий день Моделі ООН Сканді-2017 здався мені найцікавішим серед усіх трьох днів. Саме цей день був днем складання резолюцій та дебатів. Я брав активну участь  в дискусіях, намагався відповідати конструктивно та конкретно по суті питань. Пункти мої пройшли ідеально, тому я був повністю задоволений. Комітет Інтерпол дав мені новий досвід в дискусіях та навичках оратора.

               Блохін Артем: На цій Моделі я був представником Багатонаціональної Держави Болівія у Раді Безпеки, де ми працювали над темою: “Глобальна стратегія безпеки у світі”.

                Другий день на Моделі ООН-Сканді-2017 виявився найгарячішим з усіх. Рада Безпеки багаторазово закривала засідання для більш продуктивної роботи. Кожен пропонував свої ідеї, висловлював свою точку зору, тому брати участь в цьому процесі-просто неймовірно. Сподіваюся на позитивне завершення Моделі!

               Скоморовська Настя: Комітет ЮНЕСКО, представник Кенії.

               Тема: «Інклюзивна освіта як одна з Цілей сталого розвитку ‎2016-2030 років». Другий день Моделі ООН в Скандинавській гімназії був найважчим, проте  найпродуктивнішим. З самого ранку ми почали плідну роботу. Деякі делегати дочитали свої політичні заяви,  і ми почали роботу над резолюцією. У кожної країни була своя думка і своє бачення, як саме вирішувати питання, яке обговорювалось згідно теми. Кожен делегат вніс свої пункти і хотів би, щоб саме ці пропозиції були у резолюції, тож було досить важко прийти до консенсусу. Але, не зважаючи на всі труднощі, ми прийняли резолюцію, і всі були дуже щасливі. Після нашої роботи був неймовірно красивий бал. Родзинкою цього балу було те, що кожен з делегатів мав квітку. На балу ми танцювали близько 6 танців. Укінці ми всі були неймовірно стомлені. Але це була приємна стомленість, тому що ми отримали величезну кількість позитивних  емоцій. Надзвичайно рада, що отримала можливість взяти участь у цій Моделі, адже це чудовий досвід, неймовірні емоції та нові знайомства з дуже розумними та щирими людьми.

               Куріліна Юля: На «МООН- Сканді» я представляла делегацію Італійської Республіки у Раді Євпопи, де ми працювали над важливою темою: ” Дестабілізація політичної та економічної ситуації у разі виходу одного з членів Європейського Союзу”.

                 Останній день конференції став дійсно яскравим і вражаючим. Саме  тоді були доопрацьовані резолюції усіх комітетів. Незважаючи на те, що не всі резолюції були прийняті, кожен комітет активно працював та доклав максимум зусиль. Протягом усього заходу панувала дружня атмосфера, тож було дійсно комфортно працювати  та вирішувати поставлені перед нами задачі. Непередбачуваним було саме закриття конференції, а саме процес голосування, під час якого було чітко видно небайдужість як самого Президента Моделі, так і голів та делегатів щодо питань, які вирішувались протягом конференції, та шляхів розв’язання поставлених задач. Дипломатичність і толерантне ставлення, повага і стриманість, знання, інтелект і вміння користуватись всіма цими «інструментами» стали показовими під час виголошення резолюцій та голосування.

                 Дудка Маша, Прес-центр: Світ складається з несподіванок та вражень, які після них залишаються в наших серцях. Учора моєю несподіванкою стала можливість відвідати у якості фотографа бал на Моделі ООН, який відбувався в Скандинавській гімназії. Увійшовши до зали, склалося враження, що я опинилася  в казці, настільки чудовою була атмосфера. Усюди мерехтіли спалахи камер, тендітні дівчата були в неймовірної краси сукнях, а головною прикрасою стали їхні кавалери, які кружляли з ними в кожному танці, не полишаючи їх ні на хвилину. Напевно, у кожного промайнуло відчуття, що він перенісся на машині часу на декілька епох у минуле, де бали були звичною для суспільства справою.   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *