Благодійний ярмарок

           1 березня, у перший весняний день, у школі відбувся благодійний ярмарок, на якому можна було втамувати спрагу узваром, придбати солоні і солодкі смаколики, прикраси, малюнки, сувеніри і багато інших цікавих товарів. Усі їстівні і неїстівні товари було виготовлено руками учнів. Найменшим – допомагали батьки. Завзяте ярмаркування продовжилося понад три години. Вдячними покупцями були учні, вчителі, батьки та бабусі з дідусями, які охоче підтримали дитячу кулінарну і художню майстерність.

             Загалом від продажу товарів
було отримано 29359,95 грн.

             Щиро вдячні за небайдужість.

             Цього ж дня 15000 грн. від цієї суми було передано шкільній медсестрі – Ларисі Дмитрівні Гільмановій для медичного пункту військової частини А2167 4-ї МПБ. Разом із грошима до військової частини було передано і домашні смаколики, які дуже сподобалися нашим мужнім захисникам.

             У свою чергу Л.Д.Гільманова передала з військової частини “сумні військові подарунки” – гільзи від патронів, які назбирали вояки на своїх позиціях. Саме їх, як сувеніри, отримали класи, які вторгували найбільше.

              Сума грошей, що залишилася, також буде використана з благодійною метою. Зокрема, частину їх буде спрямовано на потреби дитячого відділення лікарні ОХМАТДИТ та на допомогу нашому учню 9-А класу Григор’єву Михайлу.

              Нехай ніколи не черствіють наші душі, в серцях живе добро, а руки будь-якої миті будуть готові допомогти.

Щира вдячність усім добрим людям! 

Фото тут…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *