Блискуча перемога в Міжнародному турнірі

З 15 по 18 лютого 2018 року в місті Фуджейра (ОАЕ) відбувся Міжнародний турнір з тхеквандо “Фуджейра Опен G-1” на етапі Кубку Світу.

СРІБНУ медаль отримала учениця 9-Б класу спеціалізованонї школи № 197, спортсменка КДЮСШ “Школа спорту” – Клівак Карина: перший бій – 15:8 – перемога над спортсменкою із Узбекистану; другий бій – 4:2 – перемога над спортсменкою із Іорданії; третій бій – 12:3 – перемога над спортсменкою із Сірії; фінал – 7:8 – на останній секунді поступилась спортсменці із Узбекистану.

Переможниця  показала високий рівень і отримала міжнародний досвід в час підготовки до Кваліфікаційного турніру на Юнацькі Олімпійські ігри – 2018 та Чемпіонату Світу.

Вітаємо Карину з врученням почесного звання Майстер спорту України.

Пишаємося Кариною! Дякуємо старшому тренеру КДЮСШ “Школа спорту” Брунсу Валерію Анатолійовичу! Бажаємо їй успіху та перемог  у майбутньому!

Учні школи горді, що навчаються пліч-о-пліч зі справжньою Чемпіонкою Світу! Вчителі пишаються, що навчають таку талановиту та обдаровану дівчинку!