День самоврядування

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Відбувся він і в школі . Цього дня керівні посади обіймали учні. Обов’язки директора виконувала Скомаровська Анастасія (10а) – президент школи, заступниками директора з освітнього процесу були Козубенко Дар’я (9б), Шевченко Яна (10а), Казикіна Тамара (11б). З обов’язками бібліотекаря впевнено впоралася Онищук Анастасія (7а), а троє дівчат з 10а класу – Кондратьєва Поліна, Кожнова Влада і Биковська Анастасія – досить  переконливо виглядали в ролі психологів і навіть провели консультацію (у майбутньому саме вони мріють обрати професію шкільного психолога).

І обов’язки  вчителів-предметників з великою відповідальністю виконували учні,  а в початковій школі – батьки. Звичайно, всі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «нових» вчителів. Учні-вчителі справилися із поставленим завданням, а в школі панували порядок та злагода.

Фото тут…