День Соборності

22 січня, у День Соборності,в школі традиційне свято Вишиванки. Стараннями  учнів 9а класу було організовано символічний ланцюг Єднання. І учні, і вчителі з великим піднесенням долучилися до цієї акції.

Однак у школі існує ще одна добра традиція: саме у День Соборності давати старт фестивалю «Рідна земле моя». Його учасники – учні 6х та 7х класів. Під час святкових урочистостей відбулося жеребкування – команди обрали три області України, які протягом різних етапів ретельно вивчатимуть та представлятимуть у різний спосіб. Як туристичні агенції – будуть запрошувати відвідати саме їхні місця, збиратимуть цікавинки минулого  обраних регіонів, знайомитимуть з обрядовими особливостями і, звичайно, пропонуватимуть скуштувати характерні місцеві ласощі.

До справ цікавих, пізнавальних

Нас закликає цей проект.

Сміливо в подорож рушаймо!

Наш фестиваль пішов на злет.