День Землі

22  квітня –   Всесвітній день Матері-Землі
(Міжнародний день Землі)

Матінка-Земля. Цей вираз  ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо?!! буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази.
Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком.                    Беззаперечно дарує свою любов.

Не зважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?

Якщо навчитися сприймати ЗЕМЛЮ, як ЄДИНИЙ ЖИВИЙ ОРГАНІЗМ і усвідомити, що на ній ми лише гості, … хіба важко посадити дерево, кущик. квітку???

У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем.

Новий  день не чудасія –  пожинаєм те, що сієм!

Пам’ятаймо про  це !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *