Фестиваль Партнерства «Освітній Хакатон – 2021»

До уваги учасників освітнього процесу!

6 грудня 2021 року стартує традиційний Фестиваль Партнерства «Освітній Хакатон – 2021»

Головною метою фестивалю є забезпечення взаємодії та співпраці між учителем, учнем і батьками, об’єднаних спільними цілями задля виховання майбутнього покоління України, шляхом обміну учасників освітнього процесу

Відеопрезентація-знайомство з привітаннями “Освітньому Хакатону – 5 років”

06.12.2021 РОКУ – ДИНАМІЧНИЙ ПОНЕДІЛОК #Хакатон_на_хвилі_ДИНАМІЧНО

07.12.2021 РОКУ – ДРАЙВОВИЙ ВІВТОРОК #Хакатон_на_хвилі_ДРАЙВОВО

У День місцевого самоврядування традиційно проводимо активність “Учні-вчителі-для учнів”. Усі уроки проводять учні за розкладом і попереднім узгодженням з вчителями за календарно-тематичним планом.

08.12.2021 РОКУ – ДИСТАНЦІЙНА СЕРЕДА #Хакатон_на_хвилі_ДИСТАНЦІЙНО

Традиційно проводиться активність “Батьки- вчителі-для учнів” у дистанційній формі за попереднім узгодженням з вчителями за темами згідно з календарно-тематичним планом.

Вчителі беруть участь у активності “Іду на заміну”

09.12.2021 РОКУ ДРУЖНІЙ ЧЕТВЕР #Хакатон_на_хвилі_ДРУЖНЬО

Синхронно (одночасно), у раніше сформованих групах (03 грудня під час робочої зустрічі- для тих, хто зареєструвався у групі «Освітнього Хакатону») проводимо заходи онлайн за складеним планом разом з партнером/партнерами по групі. Умова: всі заходи одного формату, в один час (тобто синхронно).

10.12.2021 РОКУ –ДУШЕВНА П’ЯТНИЦЯ. ДЕНЬ ДОБРА І БЛАГОДІЙНОСТІ! #Хакатон_на_хвилі_ДушевнО

День добра і благодійності за власним форматом.

Спільна заключна відеоХВИЛЯ_5D “ДинамічнO ДрайвовO ДистанційнO ДружньO ДушевнO”

Робити добро ніколи не пізно! А особливо приємно робити подарунки напередодні новорічних свят. Дякуємо організаторам за #Душевну_п’ятницю!!! Цього дня у рамках благодійної акції “На всі 100” учні зібрали “Торбинки св.Миколая” для дітей школи-інтернату та солодкі подарунки. Дякуємо за небайдужість, щирість, ініціативність, доброту.