Конкурс читців

14 березня в рамках проекту “Шкільна Шевченкіана” у школі відбувся традиційний конкурс читців поезії Кобзаря. У виконавській майстерності змагалися 19 учасників 5-11-х класів.

Кожен учасник був неперевершений, натхненний, проникливий і у лірізмі, і у трагізмі, а це дуже ускладнювало роботу журі і викликало захоплення у слухачів.

Старання кожного читця було оцінено, і кожен отримав нагороду.

А найкращим, хто посів І місця, виявилися:

Дзюбенко Ілля (5Б кл.) та Яременко Дмитро (5Г кл.) – серед учнів 5-6 класів;
              Шкарупіло Валерія (8В кл.), Красноруцька Єлизавета (9А кл.) та Жулін Ігор (9Б кл.) – серед учнів 7-9-х класів;
              Вус Анна (11а) та Казикіна Тамара (11б) –  серед учнів 10-11-х класів;

Щиро вітаємо усіх майстрів художнього слова і зичимо подальших успіхів на творчій ниві!