Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ вітає Єлізавету Попову

Переможниця розіграшу в інстаграмі отримала призи з логотипами Міжнародного центру🎁
Напередодні новорічних🎄свят гвардійці Міжнародного центру провели розіграш пам’ятних подарунків з логотипами

Національна гвардія України 🔥
Розіграш відбувся в соціальній мережі інстаграм, в якому взяли участь близько 200-х підписників офіційної сторінки Центру, а також мешканці міста Бориспіль, які отримали вітальні листівки з передбаченнями на наступний рік під час новорічного флешмобу. Гвардійці пропонували по спеціальному QR-коду перейти на сторінку Міжнародного центру та спробувати свою вдачу у розіграші новорічних подарунків.
Вже 31 грудня 2020 за допомогою рандомайзера було визначено переможця розіграшу, яким стала підписниця з ніком @lizei._.rain 🎉
Сьогодні у супроводі мами десятирічна Єлізавета Попова, мешканка м. Києва, прибула до розташування Міжнародного центру в селі Старе та отримала пам’ятні подарунки з його логотипами. Але насамперед вона зустрілась зі своїм рідним братом Владиславом, який вже декілька місяців проходить строкову службу у Центрі.
💬 «Я дуже зраділа, коли побачила, що виграла у розіграші», – розповіла дівчинка. «А ще більше зраділа тому, що зможу побачити свого братика за яким сильно скучила і дуже пишаюсь тим, що він солдат і нацгвардієць», – додала вона.
Доречно сказати, що головний приз власноруч виготовила Катерина Куликівська – донька офіцера Національної гвардії України.
Подарунки сподобались переможниці, адже на дерев’яній тарілці, виконаній петриківським розписом ручної роботи, яскраво виділяється логотип Міжнародного центру Нацгвардії – такий же, як і на руці брата.
Гвардійці подякували Єлізаветі за участь у розіграші та пообіцяли після завершення карантинних обмежень запросити 4 В клас 197-ої ЗОШ м. Києва, де навчається дівчинка до Міжнародного центру НГУ на “День відкритих дверей”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *