На практиці реалізуємо формулу НУШ

Кожен день наших першокласників починається не з дзвінка, а в ігровій кімнаті, де вони діляться один з одним своїми враженнями та настроєм. Діти не сидять рядочком за партами, а теми, які вчитимуть упродовж тижня, обирають разом з учителькою. Діти пізнають світ цілісно, бо в шість років їм складно ділити його на математику, літературу й природознавство.

Парти в класі розташовані колами. Четверо-шестеро учнів сидять обличчям одне до одного, тож дитина бачить навпроти себе очі друзів, а не спину однокласника попереду. Крім того, це полегшує роботу в команді. Протягом уроку діти вільно висловлюються й діляться думками про те, що відбувається. Не тягнуть руку й не бояться помилитися. Дитина вчиться читати, рахує і щодня з радістю йде до школи.

Учитися – це цікаво!!!

Фото тут…