ОНЛАЙН-ВИСТАВКА ПИСАНОК-АПЛІКАЦІЙ УЧНІВ 1-В КЛАСУ

Під час карантину, коли вся наша школа працює і навчається дистанційно, стало доброю традицією організовувати онлайн-виставки робіт учнів 1-В класу в групі Viber. Вже відбулося 3 вернісажі на теми: «Винаходи людства. Роботи», «Родинне дерево» з предмету Я досліджую світ. Останній з них – з дисципліни Дизайн і технології на тему «Мозаїчна аплікація. Виготовлення писанки». Всі діти дуже відповідально поставились до виконання завдання і представили свої шедеври.

В цих роботах відчувається Великодній весняний настрій, надія на швидку зустріч з школою, однокласниками та вчителями. То ж побажаємо нашим маленьким митцям-першокласникам успіхів у дистанційному навчанні, цікавих вражень і міцного здоров’я.

Класовод 1-В класу Білоус Н. В.

Світлини тут…