Посвята в читачі учнів 2 класів

Красивим падолистом чарує осінь і дарує святковий настрій, нагадуючи, що зовсім скоро осінні канікули.

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек для учнів 2 класів було проведено свято книги, на якому Архіваріус (Максим Комінов,6б) розповів дітлахам про тривалий шлях розвитку писемності від наскельних малюнків, глиняних табличок, пергаменту, папірусу до сучасної друкованої книги.

Познайомилися учні із Григорієм Скворцовим (Михайло Проценко 6Б), який зовсім не поважає і не береже книжки. На нього усім присутнім поскаржилася Книжечка (Олеся Кобзар,6Б), яка вирішила втекти від Грицька до шкільної бібліотеки.

Разом із другокласниками Грицько випробував свої знання у відгадуванні літературних героїв та спробував скрутити «папірус у сувій». Героїв поплутав, а «сувій» накрутив неохайно.

Протягом святкового дійства Грицько змінив своє ставлення до книжок і разом із дітьми вивчив правила поводження із книгою.

Закінчилося свято веселою піснею про друзів і дружбу. Другокласники отримали на згадку цікаві книжки. А бібліотекарі з радістю зустріли цілу когорту юних читачів, які проведуть осінні канікули з користю, читаючи захопливі книжки.

Провели свято Анастасія Бабенцева і Вікторія Кислицина (8Г)

Бажаємо усім школярам веселих, захопливих і корисних осінніх канікул!

Світлини ТУТ…