Посвята у школярі

Традиційно наприкінці третього навчального тижня для учнів 1х класів проводиться святковий урок дружби (посвята в школярі). Цього року його провели Грайлик (Михайло Проценко 6Б клас) і Цікавинка (Катя Семенова 7В клас).

Завітала до малечі і незвичайна гостя Ніхочуха (Віка Кислицина 8Г клас). Протягом захопливого дійства діти разом з героями відгадували загадки, грали в ігри «Уроки» та «Так чи Ні», співали пісні, розім’ялися під час руханки.

З великою радістю зустріли школярі головного героя – Букварика (Максим Камінов 6Б клас). Діти прочитали вірші, разом з Буквариком проспівали пісню і отримали фірмові значки з гербом школи.

Отже, шкільна родина поповнилася великою когортою маленьких школярів.

Шкода, що через  самоізоляцію не змогли бути присутніми на святі учні 1Г класу. Однак для них створено відеоверсію заходу, а значки вони отримають від Букварика особисто, щойно повернуться до класу.

Вітаємо першокласників зі святом!