Предметний тиждень “Мистецтво в праці”

3 24.04 по 28.04. проходив тиждень трудового навчання та технології “Мистецтво в праці”.

24.04  під гаслом “Спробуй – прошепотіла мрія” – розпочала тиждень презентація стіннівок та творчих робіт учнів.

26.04 у день 31 роковин аварії на Чорнобильській АЕС, відбулася презентація художньої роботи старшокласників “Чорна квітка”.

27.04 вчитель трудового навчання Педченко Ю.В. разом з помічником провела цікаві майстер-класи:

“Георгіна – Королева квітів”,

“Пухнасті друзі”

та конкурс на краще пришивання ґудзика

28.04 в рамках тижня трудового навчання, для хлопців 8-11 класів пройшов семінар-диспут: “Трудове навчання сьогодні та в майбутньому”.

Було піднято і обговорено багато цікавих питань. Зокрема Михайло Задворний обґрунтував необхідність трудового навчання в умовах сьогодення. Володимир Романів розмірковував про розвиток трудового навчання в майбутньому.  Ігор Кіяшко переконав присутніх у тому, що сучасні електронні пристрої та гаджети шкодять організму людини і навів декілька порад, як уникнути цього шкідливого впливу.

Підсумки семінару підбив викладач трудового навчання Андрющенко  М.Я. Він переконливо змалював модель випускника сучасної школи.