Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Підсумки участі учнів школи у Міжнародній програмі обміну FLEX (проживання та навчання в Сполучених Штатах)

2008-2009 н.р. Петров В. Ярош К. Логвиненко А. Петренко О. Зурін О.
2010-2011 н.р. Шаталов В. Шпичка Г.
2016-2017 н.р. Рекрут І.
2017-2018 н.р. Чиж А.

У 2019-2020 н.р. Синьовид В. та Костеніч О. успішно пройшли всі етапи конкурсу, але у зв’язку з пандемією Covid-19 поїздка на навчання відкладається на невизначений термін.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2020 року програма FLEX проводить тестування ОНЛАЙН на наступний програмний рік 2021-22. Заявники можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер. Відбір на програму ФЛЕКС включатиме три строгі раунди тестування, не зважаючи на те, що учасники не братимуть участь у тестуванні вживу.

Цього навчального року учні Нікітенко Богдан, Кривенкова Євгенія (9-А клас) та Богомол Дарина (10-Б клас) пройшли  2 раунди та готуються до наступного раунду.