Щоденник “Модель ООН”

Чим цікавим, пізнавальним і корисним запам’ятається цей навчальний рік?

Це питання обговорювалося на вересневих зустрічах учнів минулого тижня. Звичайно. це отримані на уроках знання і активна участь у позанавчальній діяльності. Щоправда науково-пізнавальну гру “Модель ООН” цілком можна порівняти з освітнім процесом.

Установчий етап створення команд завершився, і 18 вересня до школярів – учасників гри завітала представник організації 350.org Катерина Мірошниченко. Слід зазначити, що ця організація є співорганізатором Міжнародного маршу за клімат, який відбудеться в Києві в День Миру 21 вересня.

А на зустрічі школярі жваво обговорювали питання екології та кліматичних змін на планеті. У ХХІ столітті саме питання екології постало перед людством досить гостро. А вирішувати проблеми вже зовсім скоро доведеться нинішнім старшокласникам. Тож починати варто вже сьогодні і власне з себе. Про це варто пам’ятати!

Бажаємо всім учасникам “Моделі ООН” плідної роботи і відповідального руху від слів до діла. Пам’ятаймо, що перетворення світу починається з кожного з нас!