Щоденник олімпійського тижня

09.09.2019

У сонячний вересневий понеділок 09.09.2019 розпочався шкільний Олімпійський  тиждень.

Для учнів 1-4х класів цього дня було проведено олімпійський урок, а восьмикласники презентували цікаві стіннівки про розвиток спортивного руху в Україні.

10.09.2019

10.09.19, у вівторок, учнів 5-6х класів під вогник олімпійського факела і прапора зібрали спортивні змагання ” Олімпійське лелеченя “. Команди з 12-ти юних спортсменів (6 дівчат, 6 хлопчиків) змагалися у гладкому бігу, веденні футбольного та баскетбольного м’ячів, у стрибках з м’ячем та через скакалку, посадці та збиранні картоплі, бігу по тунелях, в обручі та в лабіринті, у перенесенні кавунів.

Командний дух та індивідуальні якості яскраво відображає турнірна таблиця:

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

IV м.

5Г клас

5А клас

5Б клас

5В клас

6В клас

6А клас

6Г клас

6Б клас

Вітаємо і зичимо подальших спортивних досягнень!

11.09.2019

У середу 11 вересня вир спортивного завзяття захопив учнів 3х і 4х класів. Усі вони стали учасниками “Козацьких змагань” 5 хлопчиків і 5 дівчаток – це учасники команди, а інші – галасливі вболівальники.

Свято казацького завзяття, спортивного духу, спільних дій і великої радості вдалося на славу.

Тут не було переможців і переможених, адже виграла щира дружба, осяяна усмішками однокласників. А народна мудрість відома усім:

Як дитина бігає і грається, –
Так їй і здоров’я посміхається!

Небайдужими виявилися і батьки. Саме вони подбали про солодкі заохочувальні подарунки.

Щиро вітаємо школярів і зичимо усмішок, радості і міцного здоров’я!

12.09.2019

12 вересня спортивну майстерність демонстрували учні 9-11 класів. Дівчата змагалися у стрибках зі скакалкою і в командному заліку призові місця посіли:

9Г клас – І місце
10А класс – ІІ місце
9В клас – ІІІ місце

Юнаки демонстрували спортивну силу і витривалість на брусах і в командному заліку вибороли:

10А клас – І місце
11В клас – ІІ місце
9А клас – ІІІ місце

Вітаємо найпотужніших, найвитриваліших, найсильниших і зичимо усім міцного здоров’я!

13.09.2019

Забобони п’ятниці 13-го не завадили семикласникам зі спортивним запалом взяти участь у легкоатлетичній естафеті. Саме вона завершила шкільний олімпійський тиждень.

Усі команди (4 хлопчика і 4 дівчинки) виявили неабияку спритність, а вболівальники, підтримуючи однокласників, стали учасниками справжнього свята швидкості і спортивного духу.

Прагнення до перемоги виявило найспритніших і місця за кількістю балів розподілилися наступним чином:

І місце – 7Г клас
ІІ місце – 7В клас
ІІІ місце – 7Б клас
IV місце – 7А клас

Спортивний тиждень завершився, а спортивний дух зміцнів.

Зичимо усім міцного здоров’я, гарного настрою і вдалих вихідних.

ФОТО тут…