СВЯТО  МИКОЛАЯ

Цього року свято Миколая (19 грудня) припало на неділю. Однак старшокласники  не залишили шкільну малечу без зустрічі зі своїм улюбленим героєм. Протягом двох днів, 20 та 21 грудня,   вони  відвідали кожен клас початкової школи.

Оскільки  дійство відбувалося вже після  календарної дати,  акцентом зустрічі стало не обдарування дітлахів , а  їхня допомога Миколаю  у створенні святкового настрою  батькам  через виготовлення для них новорічних подарунків. Протягом двох тижнів, за попередньою домовленістю із вчителями, у кожному класі працювала «майстерня помічників Святого Миколая» – діти виготовляли різноманітні подарунки для  своїх батьків.

Серед них були і янголятка, і сніговички, і Снігуроньки, і бурульки. Були і святкові листівки, які діти власноруч приготували батькам. Були і відеопривітання (пісня і танок), надіслані у батьківську групу класу.

Усі  добре постаралися і робили це натхненно та з великою  пошаною.

А звітували  про  виконану роботу самому Миколаю (Олександр  Галич, 11-а) та його друзям:  Зимоньці-Зимі  (Катя Семенова, 7-в),  Пані Доброті (Аня Шевченко, 7-а),   Грайлику  і  Цікавинці  (Михайло Проценко  та  Олеся Кобзар,  6-б).

Інтригою свята стало питання користі і шкідливості інтернету. Найголовнішим висновком стало спільне рішення, що усе має бути в рівновазі.

Танцювати, співати, відгадувати загадки і робити добрі справи  найкраще  разом  із  друзями   ofline.  Саме цим і займалися дітлахи протягом  20-ти хвилин  очної зустрічі  з казковими героями.

Однак  завдяки інтернету можна  не лише навчатися дистанційно, а і створювати власні проєкти за різною тематикою, знаходити  цікаве про тваринний  і рослинний  світи, рецепти різноманітних страв, відкривати для себе таємниці  космосу і подорожувати країнами світу. Саме  про це розповідали  діти, підкреслюючи  переваги  інтернету.

Приємно, що ігри  у цьому переліку не  у пріоритеті. А Різдвяні фільми і мультики  просто на часі, оскільки зовсім скоро розпочнуться зимові канікули. Нехай для кожного вони промайнуть  радісно і з користю.

З прийдешнім Новим роком!  Будьмо здорові!

СВІТЛИНИ ТУТ…