Тиждень англійської мови

З 14.02 по 18.02.2022 року в закладі освіти проведено

Тиждень англійської мови

В рамках предметного Тижня приміщення закладу оформлено символікою та фотографіями визначних місць англомовних країн, портретами та цитатами відомих Британських та Американських письменників, фотографіями королівської родини з біографією, тематичними стіннівками та учнівськими проєктними роботами виконаними учнями початкових класів.

Протягом Тижня англійської мови проведено: різноманітні за тематикою та віком інтелектуальні конкурси, брейн-ринги, ігри, квести, вікторини, майстер-класи, музичні, інтерактивні перерви, драматизація твору англійської письменниці Шарлотти Бронте, країнознавча олімпіада. Були проведені відео-перерви під час яких учні взяли участь у вікторинах, отримали інформацію про визначні місця Великої Британії, дізналися про історію походження англійської мови.

Учителі англійської мови залучили велику кількість учнів різних класів. Заходи дали змогу учням проявити себе, закріпити вивчений матеріал, удосконалити знання з іноземної мови, розширити свій кругозір щодо культури, традицій та звичаїв англомовних країн. Учні мали можливість продемонструвати свою креативність та свої здібності. Заходи сприяли підвищенню інтересу учнів до вивчення англійської мови та розвитку комунікативних навичок. Тематика заходів створила атмосферу творчого настрою та задоволення.